DREADS BRAIDS cz

Jak si vytvořit vlastní set?

V první řadě si popíšeme, co je co.     

DE - DOUBLEENDED      SE - SINGLEENDED
Double-ended (DE) je dlouhý fakedread (pseudo, twist...), přeložený napůl. Takže z jednoho kořene vychází dva kousky. Pokud si objednáte 5ks DE, od hlavy vám povede 10kskonců. Na celou hlavu vystačí kolem 40ks DE kusů. Jsou vhodné též na prohuštění dreadů z vlastních vlasů.

Single-ended (SE) je jeden fakedread (pseudodread, twist, copík....), zakončený nahoře očkem, takže z jednoho kořene vychází jeden konec. Na celou hlavu se jich naplétá 40-80ks, popřípadě se dají nakombinovat s DE kousky.

 

                                                                                                                                     

FAKEDREADS  PSEUDODREADS
Fakedreads jsou háčkované dredy z kanekalonu, vypadají přirozeněji než pseuda. Naplétají se na vaše vlasy a po dvou až třech měsících se sundavají, dle rychlosti růstu vlasů. Na celou hlavu doporučuji objednat kolem 40 doubleended kusů, ale dají se namíchat i se singleended kousky. Každý dread je proháčkovaný a vydrží, žádné "tupíráky". Standartní tloušťka je 0,5cm až 1cm. Vpřípadě zájmu o jinou tloušťku mě kontaktujte, popřípadě napište přání do poznámek v objednávce. Narozdíl od fakedreads jsou pseudodreads zatočené. Když se zvolí dvě barvy, hezky vynikají spirálky, které se kroucením vytvoří. Sundavají se po stejně dlouhé době jako fakedreads. Na celou hlavu doporučuji kolem 50 kusů double ended pseudodreadů. Standartní tloušťka je cca 0,5cm. V případě zájmu o jinou tloušťku mě kontaktujte, popřípadě napište přání do poznámek v objednávce.

 

BRAIDS TWISTS
Copánky z kanekalonu, které se dají opětovně naplést a zafixovat gumičkou, nitkou, bavlnkou nebo pramínkem kanekalonu. Mohou být jako všechny typy ve dvou variantách - DE a SE. Double-ended braids - copánky z kanekalonu, které jsou přeložené napůl. Tedy z jednoho kořínku jsou dva konce. Vhodné pro větší objem. Dají se jimi doplnit i pseudo nebo fakedreads a vytvořit jimi neotřelý a originální vzhled účesu. Single-ended braids - copánky z kanekalonu, zakončené očkem. Z jednoho kořínku tedy vede jeden konec copánku. Jsou též vhodné k doplnění jakéhokoliv účesu. Klasická tloušťka je 0,5-1cm. Pro jinou velikost copánků nás můžete kontaktovat :)     Twisty jsou zakroucené typy copánků, kdy se dva prameny stáčí do sebe a v průřezu tak mají kulatý tvar. Twisty pleteme v průměru kolem 5mm, pokud chceš jinou tloušťku, napiš nám do zpráv :) Stejně jako ostatní typy naplétacích účesů jdou twisty udělat ve dvou provedení: SE a DE. U DE z jednoho kořene budou vycházet dva konce twistů. Je to tedy jeden dlouhý kus, přeložený zhruba na polovinu. Naopak u SE twistů jeden kus má na konci očko, za něhož se twist naplete, z jednoho kořene tedy bude jeden konec. Twisty jsou i vhodným doplněním k setu pseudo či fakedreads nebo k oživení klasických dredů. Na celou hlavu doporučujeme stejně jako u copánků 50 až 60 DE kusů, dle hustoty vlásků.

 

WAVE DREADS     WAVE BRAIDS
Strukturované fakedredíčky nebo pseudodredíčky (dle vámi zvolených typů), vhodné k doplnění setu. Jejich kouzlem je vlnitý vzhled. Dají se navlnit pouze konce nebo celý dread, jako je zde na obrázku. Speciální copánky se zvlněnou strukturou, které mohou doplnit jakýkoliv originální účes. Stejně jako u wave dreads se dají navlnit copánky po celé délce nebo jen konce, které můžeme zaplést a navlnit nebo nechat volně, jako je zde na obrázku.